nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Jana Kantego Federowicza

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Jana Kantego Federowicza
mieszkanie na sprzedaż

MST-MS-7263

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy – Czerwone Maki, Kraków Proponujemy Państwu bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie, położone w spokojnej i zielonej okolicy. BUDYNEK Nowoczesny blok z 2016 roku, wyposażony w cichobieżną windę i parking podziemny. Niska zabudowa ...

Powierzchnia
36,69 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
14 036,52 zł
cena 515 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj

Kraków, Dębniki, Ruczaj
mieszkanie na sprzedaż

MST-MS-7257

Bardzo ładne mieszkanie położone na trzecim piętrze w siedmiopiętrowym budynku. Blok powstał w 2008 roku, posiada windę. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, jasnego aneksu kuchennego (możliwość oddzielenia), łazienki z wanną  i przedpokoju z szafą. Z obu pokoi ...

Powierzchnia
46,10 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 967,46 zł
cena 690 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza

Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza
mieszkanie na sprzedaż

MST-MS-7246

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,67 m², położone na pierwszym piętrze bloku z 2011 roku przy ul. Wileńskiej w Krakowie. Budynek położony w blisko Uniwersytetu Rolniczego. Mieszkanie pierwotnie było dwupokojowe – zostało funkcjonalnie zaadaptowane ...

Powierzchnia
47,67 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 998,95 zł
cena 715 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Bunscha

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Bunscha
mieszkanie na sprzedaż

MST-MS-7240

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie przy ul. Bunscha w Krakowie Oferujemy funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 31,91 m², położony na II piętrze w nowoczesnym budynku z windą, zlokalizowanym na kameralnym, zamkniętym i bezpiecznym osiedlu. Budynek ...

Powierzchnia
31,91 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
18 800,00 zł
cena 599 908
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Bunscha
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Bunscha

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Bunscha
mieszkanie na sprzedaż

MST-MS-7223

Budynek  znajduje się na  kameralnym, bezpiecznym osiedlu. Blok składa się z pięciu kondygnacji (jedną podziemną z miejscami garażowymi i 4 naziemne z mieszkaniami). Winda w bloku.  Mieszkanie znajduje się na parterze. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki ...

Powierzchnia
21,86 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
19 670,17 zł
cena 429 990
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Bunscha

Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Estońska
mieszkanie na sprzedaż

MST-MS-7173

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na Woli Duchackiej, przy ulicy Estońskiej. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym bloku z lat 80-tych. Najważniejsze atuty: Dwustronne – ekspozycja południowa i północna, jasne i przewiewne Jasna, ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 264,15 zł
cena 650 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Estońska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem