nowa oferta
lokal na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Konopczyńskiego

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Konopczyńskiego
lokal na sprzedaż

MST-LS-7266

Jeżeli poszukują Państwo lokalu pod działalność w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się części Krakowa, zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowo-handlowego zlokalizowanego na Ruczaju. Lokal znajduje się w ciągu lokali usługowych, w otoczeniu nowego ...

Powierzchnia
51,56 m2
Piętro
parter
Cena za m2
15 496,51 zł
cena 799 000
nowa oferta
lokal na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj

Kraków, Dębniki, Ruczaj
lokal na wynajem

MST-LW-7265

Powierzchnia
51,56 m2
Piętro
parter
Cena za m2
75,64 zł
cena 3 900
lokal na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj
nowa oferta
lokal na wynajem - Kraków, Dębniki, Dębniki Stare, Skwerowa

Kraków, Dębniki, Dębniki Stare, Skwerowa
lokal na wynajem

MST-LW-7264

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 130 m², usytuowany na parterze odrestaurowanej kamienicy z lat 30., położonej w ścisłym centrum Kraków, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynek Dębnicki oraz Bulwary Wiślane. Budynek został kompleksowo odnowiony na początku ...

Powierzchnia
130,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
42,31 zł
cena 5 500
lokal na wynajem - Kraków, Dębniki, Dębniki Stare, Skwerowa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Jana Kantego Federowicza

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Jana Kantego Federowicza
mieszkanie na sprzedaż

MST-MS-7263

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy – Czerwone Maki, Kraków Proponujemy Państwu bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie, położone w spokojnej i zielonej okolicy. BUDYNEK Nowoczesny blok z 2016 roku, wyposażony w cichobieżną windę i parking podziemny. Niska zabudowa ...

Powierzchnia
36,69 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
14 036,52 zł
cena 515 000
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie

Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
mieszkanie na sprzedaż

MST-MS-7260

Proponuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie w ukończonej inwestycji w Węgrzcach Wielkich. Kameralne, zamknięte osiedle składa się z zaledwie czterech lokali, co zapewnia prywatność i komfort mieszkańcom. Lokal o funkcjonalnym układzie obejmuje przestronny salon z aneksem ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 500,00 zł
cena 747 500
mieszkanie na sprzedaż - Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie

Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
mieszkanie na sprzedaż

MST-MS-7258

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, której budowa rozpoczęła się w lipcu 2024 roku i została właśnie zakończona. Nieruchomość jest przygotowana do oddania do użytkowania – dostępna od zaraz, bez obciążeń hipotecznych. Inwestycja składa się ...

Powierzchnia
77,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 376,62 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
19
ofert
Anna Ziółkowska

Specjalista ds. sprzedaży i wynajmu

anna.ziolkowska@4mosty.pl

727559028