video
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Giebułtów

Wielka Wieś, Giebułtów
dom na sprzedaż

MST-DS-7237

Na sprzedaż nowoczesny komfortowy dom zlokalizowany na kameralnym zamkniętym osiedlu w Giebułtowie. Jest to przestronny, 5-pokojowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 150 m², z garażem jednostanowiskowym oraz dwoma miejscami postojowymi przed budynkiem. Dom  narożny, ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
490 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 993,33 zł
cena 1 349 000
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Giebułtów
bez prowizji
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Giebułtów

Wielka Wieś, Giebułtów
dom na sprzedaż

MST-DS-7236

Na sprzedaż nowoczesny komfortowy dom zlokalizowany na kameralnym zamkniętym osiedlu w Giebułtowie. Jest to przestronny, 5-pokojowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni ok. 150 m², z garażem jednostanowiskowym oraz dwoma miejscami postojowymi przed ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
354 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 660,00 zł
cena 1 299 000
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Giebułtów
bez prowizji
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Giebułtów

Wielka Wieś, Giebułtów
dom na sprzedaż

MST-DS-7235

Na sprzedaż nowoczesny komfortowy dom zlokalizowany na kameralnym zamkniętym osiedlu w Giebułtowie. Jest to przestronny, 5-pokojowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 96 m² z ogródkiem oraz trzema miejscami postojowymi przed budynkiem. Inwestycja łączy spokój podmiejskiego ...

Powierzchnia
96,24 m2
Powierzchnia działki [m2]
239 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 276,39 zł
cena 989 000
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Giebułtów

Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Malborska
lokal na sprzedaż

MST-LS-7225

Nowoczesny lokal usługowo-biurowy | 4 pomieszczenia | Podgórze Duchackie | przy Parku Duchackim Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-biurowy położony w Krakowie przy ul. Malborskiej (Podgórze Duchackie), naprzeciwko zielonego Parku Duchackiego. Doskonała propozycja ...

Powierzchnia
43,52 m2
Piętro
1
Cena za m2
14 935,66 zł
cena 650 000
lokal na sprzedaż - Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Malborska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Bunscha

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Bunscha
mieszkanie na sprzedaż

MST-MS-7223

Budynek  znajduje się na  kameralnym, bezpiecznym osiedlu. Blok składa się z pięciu kondygnacji (jedną podziemną z miejscami garażowymi i 4 naziemne z mieszkaniami). Winda w bloku.  Mieszkanie znajduje się na parterze. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki ...

Powierzchnia
21,86 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
19 670,17 zł
cena 429 990
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Bunscha

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Jana Kantego Federowicza
mieszkanie na sprzedaż

MST-MS-7195

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy – Czerwone Maki, Kraków Proponujemy Państwu bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie, położone w spokojnej i zielonej okolicy. BUDYNEK Nowoczesny blok z 2016 roku, wyposażony w cichobieżną windę i parking podziemny. Niska zabudowa ...

Powierzchnia
36,69 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
14 963,21 zł
cena 549 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Jana Kantego Federowicza
Kryteria wyszukiwania

rozumiem